Vstup pro registrované:
Email:
Heslo:
Vyhledávání kapel
Jméno kapely:
Styl:
Kraj:
Zvolte typ produkce
FestivalKoncert
ZábavaPles
Diskotéka, pártySvatba, večírek


Vyhledávání firem
Jméno firmy:
Kraj:
Zvukaři
Osvětlení
Stage a stany

Reklama
 
Detail kapely
Bookmark and Share

Door Face

 

Mimoň
Styl: rock
Hrajeme: festivaly koncerty zábavy diskotéky párty
Počet muzikantů: 4

Info:
Rock - Crosowerová kapela ze severních Čech

Prapůvod a kořeny tohoto projektu sahají až do roku 2008. Co se vlastně tenkrát stalo. Jedni říkají, že to byla únava materiálu, druzí zase že naprostá vyčerpanost tvůrčích zdrojů a třetí říkají, že už to prostě nestálo za nic. Jisté však je, že vlivem těchto a dalších okolností se na podzim onoho sudého roku rozpadá legenda mimoňské scény, aby dokázala, jak je vše relativní a pomíjivé. Čtveřice muzikantů se trhá na positivní a negativní část a odcházejí každý svou cestou v poměru 3 : 1.

Trojice mladých, talentovaných a hlavně chutěplných muzikantů přemýšlí nad formátem, který by jim dovolil realizovat jejich hudební představy v prostoru a čase. Docházejí k názoru, že se ani v blízké budoucnosti neobejdou bez čtvrtého člena. Nastává čas hledání. Na zkoušku přicházejí a odcházejí masy bezejmenných. Jen jeden vyčnívá. Říkejme mu ?Kardinál?. Bohužel, i toto spojení se po čase ukáže jako nešťasné, zejména pro Kardinálovu zálibu v jisté, velmi specifické, čeledi členovců. Trojice dál nikoho nehledá. Sází na jistotu. Tou dobou se totiž rozpadá další z mimoňských legend a Karlos je najednou volný. Píše se leden 2009.

Památná první zkouška nenechává nikoho na pochybách, že tohle spojení bude fungovat. Doorface jsou na světě. Pracují neúnavně nocí i dnem, aby v co možná nejkratší době bylo možné dát světu vědět, že jsme tady. Doorface! Biři, Karlos, Pejsy a Berry!!!

Netrvá dlouho a kapela se jede poprvé ukázat lidem. Od prvních tónů je všem zúčastněným jasné, že pochybovat není na místě. Doorface. Muzikanty úspěšný debut naplňuje novou silou a pouští se do další práce s ještě větším úsilím. Odvažují se dokonce i k treningovým praktikam, které s hudbou sice přimo nesouvisí, ale pomáhají.

Po roce stráveném jednak přípravou repertoáru, jednak průzkumem trhu kapela vydává své první demo. Vše je otevřené a zahaleno tajemstvím. Co bude dál? Sledujte profil a uvidíte nevídané, uslyšíte neslýchane, ochutnáte nechutnané, nahmatáte nehmatané, ucítíte necítěné!!!

Pódiové podmínky:
kapela hraje ve složení elektrická kytara - bicí - basa - zpěv.
Elektrické zásuvky pro nástrojové aparatury (1 minimálně)

Cenové podmínky:
Kapela hraje za dopravu / žádné jiné taxy si neučtujeme, avšak neodmítáme :)


 
Poděkování
Svatba Ouředníkovi Moc děkujeme Petře a Zdeňkovi za skvělou hudbu ,humor ,hry ,jste prostě nejlepší a moc děkujeme .Supeeeeér
9.9.2017 Restaurace U Prejzků,Lhotka
Plovárna Soběslav - díky kapele A PROČ NE za super zábavu
Srpen 2017
Ozzy Osbourne - Crazy train, Ponorka Pardubice
31.3.2013
Děkujeme kapele Apple Jam za skvělou svatební party, Adéla&Sean
2.2.2013
Děkujeme Honzovi Benkovi za krásné vystoupení.
7.12.2012
Děkujeme p. Moučkovi za skvělé ozvučení koncertů v Chrudimském letním kinu
2012
Svatba Poláškovi
3.12.2011
Výstava fotografií Glena Hansarda v Olomouci
16.9.
Přej si festival
6.11.2009
Jarmark v Mlýně
13.9.2009
Chcete také poděkovat
klikněte zde.

Všechna poděkování >>


Celkem
Celkem je v databázi 2124 kapel
a 39 firem
 


© Copyright www.kapely.com    TOPlist