Vstup pro registrované:
Email:
Heslo:
Vyhledávání kapel
Jméno kapely:
Styl:
Kraj:
Zvolte typ produkce
FestivalKoncert
ZábavaPles
Diskotéka, pártySvatba, večírek


Vyhledávání firem
Jméno firmy:
Kraj:
Zvukaři
Osvětlení
Stage a stany

Reklama
 
Detail kapely
Bookmark and Share

Dick OBrass

Praha
Styl: world music
Hrajeme: festivaly koncerty
Počet muzikantů: 6

Info:
Kapela Dick O'Brass byla založena roku 2001 členy rozpadajících se kapel Bran a ZOO - dudákem a flétnistou Tomášem Nedělkou , houslistkou Lidkou Chábovou, hráčem na baskytaru Jiřím Hausserem Matouškem a bubeníkem Alešem Zimolkou, u zrodu kapely stál také hráč na 12ti strunnou kytaru Kristián Ostřížek.
Ještě před prvním veřejným vystoupením na jaře 2003 se složení kapely obměnilo - odchází Kristián a Lidka, přichází kytarista Radim Kadlčák, který se s některými členy dobře znal z pravidelných sessionů v irských hospodách, a také zkušený muzikant Josef Kůstka - z jeho hudební minulosti stačí jen zmínit formace jako Blue Effect, Bacily, Gen... Sestavu kapely završuje v srpnu 2003 příchod angličana s irskými kořeny a snad jediného hráče na keltskou harfu v zemích českých Seána Barryho.
Od té doby kapela pravidelně vystupuje na pražské i mimopražské klubové scéně a festivalech - z pražských klubů nutno připomenout pravidelné angažmá např. ve Vagonu či Kainu, z festivalů např. Okoř se Šťávou,Skotské hry - natáčela televize BBC,Lughnasad, veletrh Knihy aj.
V rámci úspěšné akce nazvané Výlet do keltských krajin vystoupila kapela Dick O'Brass jako hlavní účinkující s hosty /Umělecké sdružení Lugh- příprava scény, jihočeská kapela Shivers, Honza Laštovička.../ na sochami a obrazy vyzdobeném jevišti paláce Akropolis s novým koncertním programem, který znamenal velký obrat od folkových aranží směrem k melodickému, až rockovému podání jak tradičních, tak i autorských skladeb, na kterých se výrazně podílí vliv bretaňské a irské lidové muziky.

A komu přijde kombinace dud, houslí či keltské harfy s bicími a basou poněkud krkolomná, ať si přijde Dick O'Brass poslechnout naživo, jistě bude mile překvapen :-)

Pódiové podmínky:
Pouze zvučené akce.
Mikrofony: Kompl.mikrofony na bicí /tj. 1xkopak, 2xoverhead+4nástrojové na přechod+snare/, 4xSM58 zpěv, 2x SM57nástroj., 2xline 6.3 Jack,
1xline XLR.

Cenové podmínky:
V závislosti na typu akce, od 1500 Kč/člen tj. 9000 Kč/kapelu + doprava. Dohoda možná, kontaktujte dickobrass@dickobrass.cz
Audio ukázky:
1. - Klikněte pro poslech


 
Poděkování
Svatba Ouředníkovi Moc děkujeme Petře a Zdeňkovi za skvělou hudbu ,humor ,hry ,jste prostě nejlepší a moc děkujeme .Supeeeeér
9.9.2017 Restaurace U Prejzků,Lhotka
Plovárna Soběslav - díky kapele A PROČ NE za super zábavu
Srpen 2017
Ozzy Osbourne - Crazy train, Ponorka Pardubice
31.3.2013
Děkujeme kapele Apple Jam za skvělou svatební party, Adéla&Sean
2.2.2013
Děkujeme Honzovi Benkovi za krásné vystoupení.
7.12.2012
Děkujeme p. Moučkovi za skvělé ozvučení koncertů v Chrudimském letním kinu
2012
Svatba Poláškovi
3.12.2011
Výstava fotografií Glena Hansarda v Olomouci
16.9.
Přej si festival
6.11.2009
Jarmark v Mlýně
13.9.2009
Chcete také poděkovat
klikněte zde.

Všechna poděkování >>


Celkem
Celkem je v databázi 2111 kapel
a 38 firem
 


© Copyright www.kapely.com    TOPlist