Vstup pro registrované:
Email:
Heslo:
Vyhledávání kapel
Jméno kapely:
Styl:
Kraj:
Zvolte typ produkce
FestivalKoncert
ZábavaPles
Diskotéka, pártySvatba, večírek


Vyhledávání firem
Jméno firmy:
Kraj:
Zvukaři
Osvětlení
Stage a stany

Reklama
 
Detail kapely
Bookmark and Share

BUGR Rock

 

Beroun
Styl: rock
Hrajeme: festivaly koncerty zábavy diskotéky párty svatby a večírky
Počet muzikantů: 6

Info:
Skupina vznilka v roce 1984 v Nižboru. Podnět k založení skupiny přišel od kytaristy a zpěváka Štefana Vyskočila a textaře a básníka Jiřího \"Jíchy\" Dvořáka. Zakládajícími členy dále byli Pavel Matějka (bicí) a Ivan Hynek (baskytara) a Standa Krotil (kytara). Do roku 2004 se ve skupině vystřídalo hodně hráčů a dnešní složení se ustálilo na šesti členech. Začátky hraní byly těžké a obtížné. Zkoušky probíhaly střídavě v sokolovně, v sále místní restaurace, v sále restaurace v nedalekém Jáchymově i v různých sklepech a jiných volných prostorách. Ani vybavení nástroji a vůbec tehdejší aparatura se s dnešním technickým vybavením skupiny nedá porovnat. První veřejná vystoupení probíhala v sále HOTELU PRAHA v Nižboru a do dnešního dne skupina hrála na desítkách koncertů v Nižboru i širokém okolí. Vrcholem hudební činnosti souboru jsou i dvě vydaná CD (\"Hej Kámo\" a \"Než odkvetem\"). Obě CD měla obrovský úspěch a nesporně nesou jak kvalitu hudební tak textařskou. Další CD je v přípravě. Celkem je v repertoáru skupiny přibližně 70 skladeb. Drtivá většina z nich jsou původní jak po stránce textařské tak hudební. V roce 2004 chystá skupina velkou akci na oslavu dvaceti let trvání skupiny.
Na této akci by si se skupinou měli zahrát všichni hudebníci, kteří prošli historií skupiny. I přes dvacetiletou existenci skupiny, mnohé rozpory osobní, hudební i jiné skupina hraje dále, hráči se technicky dále zdokonalují a \"zrají\" a zodpovědně se připravují na další vystoupení i na avizované nové CD. Historie skupiny je velice bohatá a snad bude taková i budoucnost.


 
Poděkování
Svatba Ouředníkovi Moc děkujeme Petře a Zdeňkovi za skvělou hudbu ,humor ,hry ,jste prostě nejlepší a moc děkujeme .Supeeeeér
9.9.2017 Restaurace U Prejzků,Lhotka
Plovárna Soběslav - díky kapele A PROČ NE za super zábavu
Srpen 2017
Ozzy Osbourne - Crazy train, Ponorka Pardubice
31.3.2013
Děkujeme kapele Apple Jam za skvělou svatební party, Adéla&Sean
2.2.2013
Děkujeme Honzovi Benkovi za krásné vystoupení.
7.12.2012
Děkujeme p. Moučkovi za skvělé ozvučení koncertů v Chrudimském letním kinu
2012
Svatba Poláškovi
3.12.2011
Výstava fotografií Glena Hansarda v Olomouci
16.9.
Přej si festival
6.11.2009
Jarmark v Mlýně
13.9.2009
Chcete také poděkovat
klikněte zde.

Všechna poděkování >>


Celkem
Celkem je v databázi 2112 kapel
a 38 firem
 


© Copyright www.kapely.com    TOPlist